Агронавігатори, паралельне керування, точне землеробство | Системи GPS Моніторингу ТЕХ КОНТРОЛЬ

Агронавігатори, паралельне керування, точне землеробство | Системи GPS Моніторингу ТЕХ КОНТРОЛЬ

Точне землеробство (Precision Farming) – це система управління сільськогосподарськими угіддями, заснована на використанні сучасних технологій та методів, що дозволяють підвищити ефективність та рентабельність виробництва.

Точне землеробство включає різні технології, такі як:

GPS моніторинг: дозволяє відстежувати розташування сільськогосподарських машин у режимі реального часу, що дозволяє оптимізувати маршрути руху, знизити витрати на паливо та добрива, а також покращити якість продукції.

Агронавігатори: це пристрої, які допомагають фермерам керувати сільськогосподарською технікою з високою точністю. Агронавігатори оснащуються GPS-приймачами, які дозволяють визначати розташування техніки на місцевості, а також системами управління, які дозволяють керувати різними функціями техніки, такими як швидкість, напрямок руху, положення робочих органів.

Агронавігатори ГеоТрек | Системи GPS Моніторингу ТЕХ КОНТРОЛЬ

Системи паралельного водіння: це системи, які допомагають фермерам точно дотримуватись заданої траєкторії руху, що дозволяє знизити перекриття смуг обробки, а також запобігти пошкодженню посівів.

Системи точного землеробства: це комплексні системи, які включають різні технології, такі як GPS-моніторинг, агронавігатори, системи паралельного водіння, а також системи управління різними параметрами сільськогосподарської техніки, такими як швидкість, напрям руху, норми внесення добрив , пестицидів та інших речовин.

Точне землеробство дозволяє фермерам підвищити ефективність та рентабельність виробництва, а також покращити якість продукції. Точне землеробство одна із ключових напрямів розвитку сільського господарства в Україні.

Агронавігатори ГеоТрек | Системи GPS Моніторингу ТЕХ КОНТРОЛЬ

Ось кілька прикладів того, як точне землеробство може допомогти фермерам:

Підвищення врожайності: точне землеробство дозволяє фермерам оптимізувати внесення добрив, пестицидів та інших речовин, що зумовлює підвищення врожайності.

Зниження витрат: точне землеробство дозволяє фермерам зменшити витрати на паливо, добрива та інші ресурси.

Поліпшення якості продукції: точне землеробство дозволяє фермерам отримувати більш високоякісну продукцію завдяки більш точному управлінню параметрами сільськогосподарської техніки.

Збереження навколишнього середовища: точне землеробство дозволяє фермерам знизити негативний вплив на навколишнє середовище завдяки більш ефективному використанню ресурсів та більш точному управлінню параметрами сільськогосподарської техніки.

Точне землеробство є важливим інструментом підвищення ефективності і рентабельності виробництва, у сільське господарство. Точне землеробство дозволяє фермерам отримувати більш високу врожайність, знижувати витрати та покращувати якість продукції, а також зберігати довкілля.