Чому варто замовити виготовлення металоконструкцій на заводі «Промстан»

Чому варто замовити виготовлення металоконструкцій на заводі «Промстан»

Корпорація-виробник «Промстан» пропонує широкий вибір металоконструкцій. Останні використовуються для спорудження каркасу будівель і комплексів різного призначення. Виготовлення металоконструкцій з оцинкованої або чорної сталі – один з основних напрямків діяльності заводу. Завдяки професіоналізму конструкторського колективу та сучасній виробничій базі корпорація успішно справляється з проєктами будь-якої складності.

У своїй роботі «Промстан» використовує технологію швидкомонтованих будівель, що дозволяє зводити об’єкти в рекордно короткі строки та з мінімальними фінансовими затратами. Завдяки власному виробництву ціна послуг корпорації вигідно відрізняється від пропозицій конкурентів. До вартості робіт не входять комісійні посередницьких структур.

Сервіс європейської якості

Каркасні металоконструкції здобули популярність завдяки практичності та доступній вартості. Їх використання дозволяє побудувати основу будівлі з мінімальними затратами часу та фінансів. За плечима корпорації багаторічний досвід створення каркасів будівельних об’єктів різного масштабу та призначення. Інженери «Промстану» готові до будь-яких технічних викликів, пов’язаних зі зведенням ШМБ. У «портфоліо» компанії створення споруд таких типів:

 • виробничі цехи;

 • склади;

 • сховища для сільгосппродукції;

 • павільйони для здійснення торгівлі та проведення виставок;

 • розважальні центри;

 • автозаправки;

 • автосервіси.

Співпраця з «Промстан» гарантує бездоганну якість металоконструкцій власного виробництва та адекватну вартість послуг з їх монтажу. Усі роботи проводяться кваліфікованими монтажниками. Завдяки такому підходу клієнт може бути впевненим у своєчасному виконанні договірних зобов’язань «Промстаном».

Як формується вартість послуг

Монтаж металоконструкцій передбачає залучення спецтехніки для підіймання на висоту матеріалів та будівельників. Чим вища майбутня будівля, тим більше вимог пред’являється щодо кваліфікації монтажників. Також при масштабному будівництві гарантування заходів безпеки обходиться значно дорожче.

Ціна послуг з монтажу металоконструкцій визначається сукупністю факторів:

 • обсяг будівельних робіт;

 • складність проєкту;

 • вага металоконструкцій;

 • умови роботи;

 • місце розташування об’єкту.

Для складення великих деталей, виготовлених у заводських умовах, потрібна невелика кількість спеціальних з’єднань. Їх монтаж обходиться відносно недорого. Водночас ціна складальних одиниць збільшується.

Якщо говорити про складність, то найвищий рівень характерний для виконання робіт на підприємстві в роботі або важкодоступних ділянках.

Увага! При замовленні об’єкту під ключ встановлюється мінімальна вартість монтажу. У цьому випадку інженери «Промстан» самостійно готують проєкт, що дозволяє звести до мінімуму витрати. Наприклад, якщо майбутня споруда знаходиться на значній відстані, то вартість послуг з транспортування конструкцій буває доволі суттєвою. Для зниження їх ціни виготовлення габаритних елементів проводиться безпосередньо на об’єкті шляхом зварних з’єднань.

Якщо у плани входить будівництво об’єкту з металоконструкцій, то скористайтеся послугами заводу «Промстан». Співпраця з корпорацією гарантує європейський сервіс за українськими цінами.

Джерело: promstan.com.ua