Переваги декоративної штукатурки для оздоблення квартири

Переваги декоративної штукатурки для оздоблення квартири

Давно пішло в минуле уявлення про те, що на стіни в обов’язковому порядку треба наклеювати шпалери, як і переконання щодо штукатурки як про щось бюджетне та казенне. Декоративна штукатурка – це порівняно новий вид покриття для стін, що має багато переваг якщо порівнювати її з традиційними видами оздоблення стін та стель.

При виконанні ремонтних робіт досить розповсюдженою є проблема нерівних стін, які потребують вирівнювання. Деякі техніки нанесення декоративних штукатурок досить успішно нівелюють незначні дефекти стін.

Завдяки своїм властивостям штукатурку можна наносити навіть на складні фігурні елементи декору.

При правильному нанесенні у штукатурки не буде непривабливих місць, на відміну від шпалер, де в багатьох випадках видно стики між полотнами. Дизайнери інтер’єрів часто стикаються з тією проблемою, що вони не можуть ідеально підібрати колір чи малюнок шпалер під своє бачення того чи іншого проекту. В той час як декоративну штукатурку можливо нанести на стіни з будь-яким малюнком і заколірувати її в будь-який колір.

Окрім того, важливо розуміти те, що штукатурка – це не просто сумна однорідна за кольором та фактурою поверхня. Через те, що різних її видів і способів нанесення її дуже багато то і кінцевих варіантів безліч. Це завжди унікальне рішення, ви можете бути впевненими на 100% в тому, що точно такої стіни як у вас немає більше ні в кого.

Сучасну декоративну штукатурку можливо з успіхом наносити навіть у ванній кімнаті. Головне правильно підібрати матеріал стійкий до підвищеної вологості, який буде перешкоджати утворенню грибка.

Якщо ви підбираєте оздоблення для кухні важливо пам’ятати про те, що поверхню стін треба захистити від постійних екстремальних змін температури та вологості. У тому випадку коли у вас велика кухня, наприклад, сумісна зі столовою, вам можна комбінувати різними декоративними покриттями. В тій частині кухні де нема прямого контакту з водою та парою можливо використовувати більш «класичні» варіанти оздоблення. В робочій зоні кухні треба використовувати декоративні покриття які спеціально для цього створювалися, наприклад, мікроцемент.

Коли ви наймаєте професійних майстрів для нанесення у себе в помешканні декоративної штукатурки ви завжди можете бути впевненими в високій якості їх роботи. Крім того, вони точно знають який вид штукатурки підходить для нанесення в тому чи іншому приміщені.