Подарунок дитині на день народження

Подарунок дитині на день народження

День народження для маленької людини – подія, коли від батьків, бабусі, дідуся, родичів чекаєш чогось чарівного, особливого. Вони ж намагаються створити справжнє диво та порадувати, щоб малюк прийшов у захват і отримав те, про що мріяв.

Іноді дорослим важко вибрати підходящий презент дитині. Чому? Є дві причини:

  1. Бажання подарувати найкраще приводить у глухий кут – а що саме є кращим?
  2. Друге питання стосується актуальності подарунка, адже радувати треба дитину, а не її батьків.

Як стати чарівником або феєю для маленького винуватця події? Щоб отримати відповідь на це запитання, ми поспілкувалися з консультантами служби доставки квітів по Україні «Букетик 24» https://buketik24.com.ua/

Як правильно вибрати подарунок для дитини

Рекомендації носять загальний характер, тому що подарунок для дитини, наприклад, 10 років та трирічного малюка радикально відрізняються.

  • Якщо наближається свято у маленької дитини, дуже важливим є її характер. Спробуйте тихому, малорухливому хлопчику вручити м’яч або самокат, він може навіть заплакати! Або непосиді-єгозі купити конструктор, мозаїку – це буде провал.
  • Здоров’я – ще один важливий фактор. Якщо плануєте придбати м’яку іграшку, ви повинні бути впевненим, що у дитини немає алергії.
  • Коли ваші діти більш старші за іменинника, можна помилитись з віковими звичками. Наприклад, те, чим грає ваша дитина, може бути ще передчасним для малюка. Тому ставимо табу на речі, що легко займаються, якими можна поранитись.
  • Будьте в тренді. Якщо у вас немає дітей, вибір подарунка стає справжнім квестом. Припустимо, ви чули про таку сучасну іграшку як інтерактивна книга. І якщо малюку вона буде до вподоби, дитині старшого віку може бути зайвою. Краще звернутися до консультанта в магазині, він покаже асортимент для дитини потрібного віку.
  • Якщо ви часто спілкуєтесь з дитиною, будьте уважні до його розповідей – як він проводить час, чим займається. Після такої бесіди не складе труднощів зрозуміти, що насправді подобається маленькому імениннику.

Порадувати дитину на день народження – головне завдання кожного гостя. Можна прямо спитати чадо про його побажання. В такому випадку подарунок буде бажаним, потрібним. А це дуже важливо!

Пропонуємо вам відвідати магазин квітів і подарунків «Букетик 24», де ви зможете придбати іменинникові м’яку іграшку, солодощі, повітряні кульки та інші цікаві речі.