Подорож Ігоря Сподіна в Чеддер – Батьківщину відомого сиру

Подорож Ігоря Сподіна в Чеддер - Батьківщину відомого сиру

Сподін Ігор Юрійович є відомим блогером і мандрівником, він пропонує відвідати цілий ряд місць, які вражають своєю історії, місцевим колоритом, пейзажами. У кожному місті є свої особливості. Блогер Ігор Сподін здійснив подорож в Чеддер і поділився своїми враженнями від Батьківщини відомого сиру, розкрив секрети виробництва популярного продукту.

Особливості виготовлення сиру Чеддер

Мандрівник відвідав місто Чеддер, яке розташоване в британському графстві Сомерсет. Це місто пов’язане безпосередньо з сиром чеддер, одним з найвідоміших у всьому світі. Історія даного сиру почалася в дванадцятому столітті, а під час Другої світової війни англійці використовували молоко тільки для виготовлення даного сиру, який названий державним.

На сьогоднішній день на Лондонському ринку сир Чеддер становить більше 50% загального обсягу, при цьому у Великобританії виготовляють різні сорти сиру. Він також дуже популярний в США, де популярнішим є тільки Моцарелла. Однак саме в графстві Сомерсет можна спробувати справжній правильний сир.

Переваги відпочинку в містечку

Важливо використання молока тільки від корів з даного графства, також кожен фермер володіє особливими секретними рецептами, які передаються з покоління в покоління. У сиру трохи гоструватий, але в той же час кислуватий горіховий смак, але яскравість смаку безпосередньо пов’язана від виробництва.

Головною секрет сиру в способах зберігання, його повинні зберігати тільки в печерах, які створені природою, тільки в цьому випадку сир насититься потрібної вологістю і температурою. Блогер побував у печерах, де містять дані сири. Саме містечко Чеддер дуже красивий, тут акуратні милі будиночки, які повністю обрамляються зеленню, в містах чисто, спокійно, на вулиці немає суєти, але при цьому досить багато туристів. Для відпочинку тут передбачено безліч пабів і кафе.