Скільки потрібно часу щоб відростити бороду

Скільки потрібно часу щоб відростити бороду

Багато представників чоловічої статі часом замислюються над тим, щоб відростити бороду і вуса. Ще з давніх-давен вважалося, що борода — це чоловіча сила і честь. То скільки ж треба відрощувати красиву і довгу бороду? На це питання дадуть відповідь майсти чоловічої перукарні ЦирульниК, разом ми розберемося із цим питанням та дамо дієві поради щодо відрощування бороди.

відростити бороду

Природне зростання бороди у чоловіків

У кожного чоловіка волосся росте індивідуально. Для когось достатньо тижня, а комусь потрібно місяць відрощувати. Бувають випадки, коли волосся росте і досягає певної довжини, а після просто зупиняється зростання. Природа не всіх нагородила густотою, і не всім вдається відростити довгу бороду, на жаль.

Барбери провели підрахунки, в середньому волосся росте на 1,5 см на місяць. Давайте заглибимося далі в підрахунки: за 365 днів борода зросте на 18 см. Висновки для себе робіть самі.

Крім того, щоб просто хотіти відростити бороду, ви повинні знати, яку саме бороду ви хочете. Наприклад, для козлячої бороди досить невеликого проміжку, для об’ємної бороди — треба чекати доти, доки волосся не відросте на щоках.

Природні етапи зростання бороди

Через які етапи відбувається зростання бороди? Існує 3 стадії зростання бороди, давайте розберемося:

  1. Стадія анагену: етап активного росту волосся на бороді і не тільки. Стадія характеризується безпосереднім подовженням волосся. Кожен чоловік це відбувається індивідуально залежно від генетики.
  2. Стадія катагену: середня стадія, яка переводить продуктивне зростання волосся у фазу релаксації. Катаген триває до двох тижнів.
  3. Стадія телоген: це стадія розслаблення та спокою для волосся. Телоген триває до трьох місяців. У цю фазу волосся вмирає — змінюється його товщина, колір і воно випадає.

Зростання волосся на бороді є циклічним процесом, тобто після телогена знову настає анаген. Ви повинні розуміти, що під час зростання бороди волосся знаходиться у різних стадіях. На стадію анагена припадає до 90% волосся, на катаген – до 5% та на телоген – до 15%.

Читайте також: Три поширені проблеми з бородою.

І так, як відростити довгу бороду

Щоб відростити гарну і довгу бороду, потрібно не тільки спиратися на свої генетичні якості. Але, якщо у вас погана генетика, то ніякі засоби догляду вам не допоможуть. Які рекомендації допоможуть вам отримати якісну, здорову та довгу бороду? Давайте обговоримо.

Живлення

Насичене і правильне харчування справляє здоровий вплив як на наш фізичний стан, а й у емоційне. А найголовніше, корисна їжа надає ефективний вплив на швидке зростання бороди та вусів. Мінімізуйте кількість вживання гострої, жирної, смаженої та борошняної їжі. Харчуйтеся більше вітамінами, білками, вуглеводами та мінералами.

Емоційний стан

Стрес — це поганий предиктор, який призводить до багатьох серйозних захворювань, порушення росту волосся і зміни структури шкірного покриву. Дуже багато випадків було, коли людина через сильні переживання захворювала і доводила себе до алопеції. Будьте уважні до себе, намагайтеся уникати стресових ситуацій.

Фізична активність

Рух – це сила, життя та джерело міцної форми. Завдяки спорту у вас швидше зростатимуть не тільки м’язи, а й волосяний покрив.

Косметичні засоби

Для чоловічої бороди вже давно багато фахівців випустили різні лінійки із косметичними засобами. До них відносять: олії, крему, бальзами, шампуні та інше. Не обов’язково купувати брендові та дорогі кошти, достатньо знати, щоб до їхнього складу входили натуральні компоненти та вітаміни.

Рутинні походи на барбершоп

Крім того, щоб привчити себе до правильних моментів у житті – не забувайте про походи до салонів. Тільки фахівці допоможуть вам навчитися доглядати за собою, за своїм волоссям, робити постійні корекції бороди та вусів.

Вихідний результат залежить від вас, позитивний він чи негативний – теж залежить лише від вас. Щоб відростити необхідну вам довжину, потрібно докласти достатньо сил. Майте терпіння, бажання та дотримуйтесь всіх правил. Найголовніше, не забувайте відвідувати свого барбера, отримувати від нього постійні рекомендації та поради.