Сподін Ігор про найкраще історичне місце Львова

Сподін Ігор про найкраще історичне місце Львова

Сподін Ігор – є відомим блогером, він активно подорожує по різних країнах і в своїх блогах розповідає про найцікавіші місця. На сьогоднішній день він проводить більше часу, насолоджуючись красою нашої країни, в тому числі він встиг побувати у Львові, де особливої уваги на його думку гідна Площа Ринок. Львів – відоме історичне місто, яке вражає архітектурними шедеврами різних століть, цікавим місцем є Площа Ринок із середньовічною архітектурою

Львів – історичне місто країни

Львів-найколоритніше місце України, тут безліч архітектурних шедеврів, прекрасні тихі вулички. Щоб насолодитися величчю необхідно витратити ні один тиждень. Але найкраще починати знайомство містом з центру старого міста, це площа Ринок-незвичайне історичне місце, яке нікого не залишить байдужим.

Площа має дуже насичену історію, тут побували різні відомі люди, а будівництво здійснювалося в стилі західноєвропейських міст. Тут величезне коло з 44 будинків в стилі Ренесанс.

Особливості будівель на Площі Ринок

Зводити будинки на площі могли тільки найбагатші люди, тільки дотримуючись основних правил. У будинку повинно бути не більше трьох вікон і не більше трьох поверхів. Тільки в 18 столітті було дозволено додати кілька поверхів або розширити фасад.

Різноманітність будинків вражає кожного. Незважаючи на те, що були суворі вимоги до розмірів, всі вони відрізняються своїм зовнішнім виглядом, колоритом. Кожен з них сьогодні-унікальний музей, де особливої уваги вартий розкішний Палац Корнякта, який повністю нагадує Італійський дворик. також студенти. Будинки стоять дуже близько один до одного і кожен являє собою справжній архітектурний шедевр. Окремої уваги варті унікальні фонтани зі своєю історією.