Сподін пробіг марафон у Будапешті

Сподін пробіг марафон у Будапешті

Український блогер і мандрівник Сподін Ігор взяв участь у марафонському забігу в Будапешті. Він вже жодного разу відвідував різні європейські марафони, і відзначав їх організацію. Сподін є відомим блогером і марафонцем, він відвідує різні забіги, цього разу пробіг марафон в Будапешті,в черговий раз отримавши неоціненний досвід.

Особливості марафону в Будапешті

Будапештський напівмарафон відбувся 6 вересня в Угорщині, в цей час там була сильна спека, але ігор ретельно тренувався на батьківщині, все літо, щоб перемогти. Незважаючи на те, що літо виявилося спекотним, ігор постійно тренувався і подав заявку в черговий марафон. Він тренувався в найскладніших умовах за різними маршрутами, намагаючись загартувати себе. Він зазначає, що перед марафоном він знизив обсяг навантажень і пройшов курс вуглеводної дієти. Він провів над собою дуже ретельну роботу, щоб врешті-решт перемога дісталася йому.

У забігу по берегу Дунаю брали участь 15000 спортсменів різного віку. Забіг являв собою напівмарафон в 21 км, треба було пробігти спочатку вздовж правого, потім лівого берега Дунаю, відкривалися дуже красиві види Будапешта. До того ж Будапешт чарівний в будь-який час року.

Стратегія марафонця Сподіна

Ігор намагався триматися середини, щоб сильно не витрачати свої сили, але до половини маршруту сформувалася група лідерів. Сподін намагався не показувати слабкості і не здаватися.

До половини дистанції ігор значно прискорився, як це робив на тренуваннях і зміг знайти для себе оптимальний темп, коли вже залишалося третина дистанції, що біжать залишилося менше половини. Незважаючи на те, що Сподін тримався лідерства, йому не вдалося прийти на призові місця. Марафон – це справжнє випробування, важливо не здатися і дійти до кінця. Це вже перемога над собою.