WhiteBIT відгуки та актуальний огляд 2022

WhiteBIT відгуки та актуальний огляд 2022

Прийшов час поглянути на молоду, але стрімко зростаючу криптовалютну біржу WhiteBIT, яка продовжує рухатися вгору в рейтингах торгових майданчиків.

Отже, якщо ви шукаєте WhiteBIT відгуки, ми вам допоможемо. Ми досконально вивчили функціонал біржі, щоб розповісти про її сервіси, плюси і мінуси.

 

Історія створення WhiteBIT

 

Історія біржі почалася відносно недавно, в 2018 році. Компанія була заснована підприємцем Володимиром Носовим, який зараз є її генеральним директором, в Харкові, Україна.

Платформа отримала дві європейські ліцензії і активно розвиває свій функціонал і ринки збуту. Зараз вона доступна в 150 країнах світу, налічує понад 2,5 мільйона користувачів і вважається найбільшою криптобіржею в Європі.

 

WhiteBIT: за і проти

 

Нижче представлені переваги і недоліки біржі, які ми виявили в процесі складання цього огляду.

Плюси:

  • Високий рівень безпеки;
  • Низькі торгові комісії;
  • Зручний для новачків інтерфейс базової торгової сторінки;
  • Можливість пасивного заробітку з високими відсотками;
  • 400+ торгових пар;
  • Демо-токен для практики торгівлі;
  • Фіатний шлюз;
  • Великий обсяг торгів і висока ліквідність.

Мінуси:

  • Відсутність колл-центру для підтримки клієнтів;
  • Недостатня кількість пар для маржинальної та ф’ючерсної торгівлі.

WhiteBIT відгуки та актуальний огляд 2022

Продукти та послуги

 

За час свого існування біржа реалізувала ряд продуктів, доступних для криптоінвесторів з різним бекграундом і цілями. Коротко пройдемося по кожному з них, виділивши основні.

 

Базова торгівля

 

Торговий інтерфейс веб-версії біржі має два види: базова торгівля і PRO торгівля. Базова торгівля, як вже зрозуміло з назви, призначена для користувачів, які тільки починають знайомство з платформою і криптовалютою в цілому.

На цій сторінці ви знайдете графік, книгу заявок та історію торгів обраної торгової пари. Тут же ви можете перейти на іншу торгову пару і переглянути ті ж дані по ній.

Дуже зручно, що на цій сторінці ви можете переглянути свій основний і торговий баланс, щоб правильно управляти своїми активами.

Перейдемо до основної частини. Під графіком розташовано два блоки: для купівлі та продажу обраного активу. Тут ви можете вибрати один з 6 торгових ордерів, заповнити поля із зазначенням кількості і ціни активу, а також підтвердити заявку. Прямо під цими блоками ви можете знайти всі свої активні ордери.

У цьому розділі, так само як і в PRO Трейд і Маржинальній торгівлі, ви можете самостійно переставляти блоки, роблячи інтерфейс максимально зручним для себе.

Торгова комісія на WhiteBIT становить всього 0,01%. Кількість торгових пар перевищує 400.

 

Обмінник

 

Дуже зручний розділ для тих, хто хоче швидко і легко міняти криптовалюту, не вникаючи в процес створення ордерів. Користувачам потрібно лише вибрати валюти, ввести суму однієї з них і підтвердити обмін. Операція виконується миттєво за ринковим курсом.

 

Поповнення та зняття коштів

 

Вносити депозити і виводити кошти на WhiteBIT можна як в криптовалюті, так і в фіаті. На даний момент на біржі доступні 4 національні валюти: USD, EUR, UAH і KZT. Крім того, ви можете використовувати більше 30 фіатних валют для покупки криптовалюти за допомогою кредитної картки або електронного гаманця.

Користувачі можуть виводити кошти на криптогаманці, електронні гаманці, банківські картки або скористатися послугами обмінника.

Комісія за депозити майже у всіх валютах відсутня. Однак існують мінімальні суми депозитів, які відрізняються для різних активів.

 

Безпека

 

Високий рівень безпеки — справжня гордість WhiteBIT. Вона має рейтинг ААА, а сама біржа входить в Топ-3 найбезпечніших торгових майданчиків за версією CER і в Топ-2 найбільш захищених бірж за підсумками незалежного аудиту Hacken.

Біржа дотримується політики AML, а 96% активів зберігаються в холодних гаманцях. Крім того, WhiteBIT надає безліч додаткових рівнів безпеки, від автоматичного виходу з системи до AML-перевірки криптоадрес.

Обираючи надійну криптовалютну біржу, будьте уважні та остерігайтеся таких явищ, як cкам криптовалют, що являють собою шахрайські компанії та біржі з сумнівною репутацією.