Як з максимальною вигодою оформити оренду авто

Як з максимальною вигодою оформити оренду авто

Сьогодні забронювати машину можна навіть не виходячи з дому. Більшість компаній прокатників працюють у онлайн форматі. Тут ви зможете знайти всі можливі варіанти машин, що наявні у автопарку, а також проконсультуватися із фахівцями на рахунок вибору потрібного саме вам транспортного засобу.

Звісно, усім хочеться не лише забронювати авто, але й зробити це максимально вигідно, уникнувши додаткових платежів та зайвих витрат. Ми зібрали ключові фактори, які допоможуть знайти найбільш вигідні для вас пропозиції щодо прокату машин.

Ретельно шукайте компанію прокатника

Важливим правилом є пошук прокатників. Особливо сьогодні, коли таких компаній навіть у межах одного міста доволі багато. Якщо ви будете поспішати і перевірите всього одну-дві компанії, запитавши ціну оренди авто, ви можете пропустити дійсно вигідні та найкращі саме для вас пропозиції.

Тож перш ніж здійснювати бронь, краще перейти на усі можливі сайти компаній, що працюють у вашому місті. Порівнюйте не лише ціни, вказані на сторінках автомобілів, але й додаткові умови. Можна навіть запитати зразок договору і ознайомитися з ним завчасно.

Бронюйте машини на свята завчасно

Часто оренда автомобілів актуальною стає ближче до свят. Коли у нас з’являються вихідні і можливість виїхати за місто, відвідати родичів, відпочити у заміському будинку тощо. І безпосередньо перед святковими днями вартість машин може бути суттєво вищою. Це пов’язано з тим, що попит на орендування транспортних засобів суттєвого зростає.

Тож якщо ви знаєте, що у вас планується подорож під час свят, і ви хочете здійснити її на орендованій машині, забронюйте її за 1-2 місяці до планової дати. А взагалі, якщо є можливість, краще відмовитися від бронювання автомобілів у найбільш завантажені та, відповідно, дорогі періоди.

Ознайомтеся з усіма додатковими витратами

На сайті біля опису автомобілів зазвичай вказана ціна власне оренди конкретного транспортного засобу. Втім, деякі компанії можуть виставляти додаткові приховані платежі, про які стає відомо лише згодом. Це, наприклад:

  • страхування машини;
  • покривання витрат на паливо;
  • послуги водія, який буде доставляти транспортний засіб до місця призначення або забирати авто.

Навіть незначні оплати, якщо вони нашаровуються, у кінці складають велику суму. І варто бути в курсі усіх прихованих платежів і комісій.

Обирайте більш економні машини

В автопарку компаній сьогодні представлені як люксові, так і бюджетні транспортні засоби. Втім, усі вони мають бути однаково безпечними, комфортними та надійними, проходити регулярний техогляд та чистку салону. Отож, якщо немає особливої потреби у елітній машині, краще надавати перевагу більш бюджетним моделям.

Дорогі транспортні засоби зможуть бути актуальними хіба що під час урочистих подій, фотосесій або ж для привернення уваги. Наприклад, якщо ви вирушаєте на важливу ділову зустріч з конкурентами, бізнес-партнерами, потенційними клієнтами.